Wielki format

Posiadamy trzy urządzenia wielkoformatowe – Xerox 510dp ze skanerem Synergix, atramentową, kolorową drukarkę Epson i nasz najnowszy nabytek – Océ ColorWave 650 pracujący w nowoczesnej i ekologicznej technologii

CrystalPoint, która łączy najważniejsze zalety druku atramentowego i tonerowego, w atrakcyjnej cenie. Zapewnia ona błyskawiczny wydruk czarno-biały i kolorowy (105 m²/h) z doskonałym kryciem nawet najtańszych mediów. Wydruki nie wymagają schnięcia i mogą być od razu składane. Są wodoodporne, eksponowane na słońce nie bledną, przy czym zachowana jest precyzja druku charakterystyczna dla drukarek atramentowych.

Zapewniamy również automatyczne składanie na złamywarce Estefold 2300. Do wyboru mamy ogromny wybór mediów – rolek różnych szerokości i gramatur (od 80 do 350 g/m²), papier powlekany, papier fotograficzny matowy i błyszczący oraz płótno. Do druku stosujemy także media syntetyczne, odporne na warunki atmosferyczne, które doskonale sprawdzają się do wydruku plakatów, banerów i innych prac do użytku zewnętrznego.